WYJĄTKOWE PRZYJĘCIA KOMUNIJNE

W CENTRUM SZKOLENIOWYM ORANGE

Pierwsza Komunia to szczególna uroczystość dla całej Rodziny. Naszym celem jest zorganizowanie przyjęcia, na którym poczujecie się Państwo wyjątkowo. Wykwintna kuchnia, profesjonalna obsługa i wieloletnie doświadczenie sprawią, iż spełnimy oczekiwania najbardziej wymagających Gości.

 

OFERTA KOMUNIJNA

Posiadamy przestronną salę restauracyjną, która wyróżnia się eleganckim wykończeniem – stanowi doskonały wybór na różne przyjęcia okolicznościowe, w tym również na przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

W serwowanym menu komunijnym znajdują się:

  • obiad dwudaniowy
  • zimna płyta
  • ciasto
  • owoce
  • kawę i herbatę bez ograniczeń
  • napoje zimne bez limitu (woda i soki w dzbankach)*
* opcja dostępna w zależności od wybranego menu

Nasz szef kuchni zadba o to, aby każdy gość był zadowolony z wyśmienitych potraw serwowanych podczas przyjęcia. Wszystkie dania przygotowujemy zawsze z najświeższych składników najwyższej jakości.

Osoby zainteresowane dokładnymi cenami przyjęć komunijnych zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym Działem Marketingu – udzielimy Państwu także wszystkich dodatkowych informacji związanych z przygotowaniem imprezy.

Jeśli chcą Państwo zapewnić noclegi gościom biorącym udział w przyjęciu, jesteśmy całkowicie do dyspozycji – prosimy o przekazanie nam takiego życzenia podczas uzgadniania szczegółów związanych z Komunią, a my dokonamy stosownej rezerwacji.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy i zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście w malowniczym Serocku. Dział Marketingu odpowie na wszystkie Państwa pytania i zadba o to, aby przyjęcie było całkowicie udane!

 Recepcja tel. 22 782 83 60 | serock@orange.com

Dział Marketingu tel. kom. 506 228 386 | Beata.Arasim@orange.com

Przyjęcie komunijne 2022

Szanowni Państwo,
Centrum Szkoleniowe Orange zawiesza swoją działalność do odwołania.
Dziękujemy, że byliście z nami.