ORANGE SZKOLENIA Sp. z o.o. z dniam 30 listopada 2015 roku stała się prawnym następcą TP Edukacja i Wypoczynek Sp. z o.o. działającej na rynku szkoleniowo – wypoczynkowym od roku 2001.

Specjalnością firmy są imprezy szkoleniowe i rekreacyjne organizowane dla Klientów Biznesowych. Każdą ofertę przygotowujemy zgodnie z życzeniem Klienta. Oprócz noclegów i sal konferencyjnych oferujemy również bogaty pakiet programów fakultatywnych oraz zajęć integracyjnych. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami eventowymi i team buildingowymi gotowi jesteśmy zorganizować atrakcyjne zajęcia w terenie. Szkoleniom w plenerze sprzyja dobrze przygotowane zaplecze rekreacyjne niektórych obiektów. W naszym ośrodku można korzystać z sauny, siłowni i basenu oraz boiska sportowego i kortów tenisowych.

Naszym gościom oferujemy smaczne posiłki, dania kuchni regionalnej oraz menu dla dzieci. Część z nich serwowana jest w formie bufetu. Jeśli wymagają Państwo stosowania diety – nie stanowi to dla nas problemu. Szczegóły Państwa specjalnego menu można ustalić z Szefem kuchni.

Zawsze staramy się sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom oferując profesjonalny serwis oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Do zobaczenia w Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym w Serocku.

 

 konferencje

 

 

Kontakt

Orange Szkolenia Sp. z o.o.
Ośrodek
ul. Wyzwolenia 57
05-140 Serock
e-mail: 
tel. +48 22 782 83 60

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje
na temat oferowanych przez nas usług, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami.

ZNAJDŹ NA MAPIE GOOGLE